Razem możemy więcej!

Początek marca. Planujemy nowe funkcjonalności, development systemu, spotykamy się na stand up’ch, żartujemy w kąciku kuchennym. Praca idzie swoim rytmem. Mamy harmonogramy, zatwierdzone budżety, otwarte nowe rekrutacje, wykorzystując przy tym nasz niezawodny system do rekrutacji.

Połowa marca. Pozamykane szkoły, przedszkola, sklepy, granice. Oba nasze firmowe biura przechodzą na home office. Cisza na korytarzach, brak kolejek do kawy. Ustalamy priorytety i procedury awaryjne.  Nasze życie i nasza praca to już inny świat…

Może jesteśmy w lepszej sytuacji niż wiele firm w Polsce. Mamy możliwość pracy zdalnej, gotowe zaplecze technologiczne. Jednak dla nas to także duże wyzwanie. Pracujemy w kilku niezależnych zespołach projektowych, których pracę trzeba zgrać i zadbać o dobry przepływ informacji. Mamy nowozatrudnionych pracowników, których trzeba przeszkolić, gonią nas terminy wdrożeń u Klientów.

Wszystko zmienia się teraz dynamicznie, zmieniają się nasze potrzeby, cele, przybywa procedur.

Wiemy, że teraz każdy z nas walczy, na polu prywatnym i zawodowym. A każda pomoc nabiera  nowego znaczenia. Nasza firma nie jest duża i nie ma wielkich  mocy przerobowych. Nie uszyjemy Wam milionów maseczek, nie wyprodukujemy części do respiratorów, ale też możemy i bardzo chcemy pomagać. Tak, jak potrafimy.

Nasze know how i gotowe rozwiązania w zakresie zdalnej komunikacji i szkoleń online’owych są teraz do Waszej dyspozycji. Możemy je sprawnie wdrożyć w każdej firmie, a Wy, możecie z nich bezpłatnie korzystać do końca 2020 roku.

To jest nasza mała, technologiczna „cegiełka” pomocowa ❤️

Potrzebujesz teraz takiej cegiełki, by ustabilizować procesy w swojej firmie? Wystarczy, że dasz nam znać: przemyslaw.dziubek@hrtec.pl

Razem możemy znacznie więcej!

stopka